Au Pair Danışmanlık Şirketleri

Au Pair Danışmanlık Şirketleri

Au Pair Danışmanlık Şirketleri siz au pair adaylarına programla ilgili her türlü bilgiyi en ince ayrıntısına kadar anlatmakla yükümlüdürler. Au Pair Amerika programı oldukça detaylı bir programdır. Au Pair adayına bu detaylar tam olarak en ince ayrıntısına kadar anlatılmazsa ,aday Amerika’ya gidip programa başladığında büyük sorunlar ile karşılaşır. Bazı Au Pair Danışmanlık şirketleri programı çok kolay ve toz pembe olarak anlatmaktadırlar. Buda adayları yanıltmakta ve karşılaşacakları zorluklar ve problemler karşısında çaresiz kalmalarına neden olmaktadır. Her programda olduğu gibi Au Pair Amerika Programının da kendine göre zorlukları vardır. İyi danışmanlık şirketleri Au Pair adaylarını meydana gelebilecek zorluk ve problemlere karşı uyaracaklardır. Bu tür durumların yaşanması durumunda neler yapılması gerektiğini bilen aday hiç zorlanmayacaktır. Panik olmadan ve hayal kırıklığı yaşamadan bu problem ve zorlukların üstesinden gelebilecektir.

Au Pair Amerika Programında yaşanabilecek zorluklar :

Programda yaşanabilecek zorlukların en başında Amerika’ya ve Amerikan yaşam tarzına adaptasyon zorluğu gelmektedir. Dil , Din , kültür farklılıkları bu adaptasyonu zorlaştırmaktadır. Adaydan adaya bu adaptasyon süreci değişmektedir. Kimi aday programa çok kolay adapte olurken , kimi adayda oldukça zor adapte olabilmektedir. Maalesef hiç adapte olamayıp geri dönmek zorunda kalan adaylarda olmaktadır. İşte tam bu sebeptendir ki Au Pair Amerika danışmanlık şirketleri Au Pair adaylarını programa katılmadan önce bu tür zorluklara karşı çok iyi hazırlamalıdırlar. Adaptasyon zorluğunun haricinde aileye ,çocuklara , çevreye , iklim şartlarına , trafiğe , yemek kültürüne alışmakta yaşanacak zorluklar program zorlukları arasında sayılabilir. Çocuklar bazen au pair adayını zorlayabilirler. Çocukları kazanmakta au pair adayları zaman zaman zorluklar yaşayabilmektedirler. Unutulmamalıdır ki aile için en önemli şey en değerli varlıkları olan çocuklarının mutluluğudur. Çocukları kazanıp kendisini sevdiremeyen adaylar programda çok daha fazla zorlanırlar.

Au Pair Danışmanlık Şirketlerinin Görevleri :

  • Au Pair adaylarına programı en ince detaylarına kadar anlatmak
  • Adayların programa uygunluğunu kontrol etmek
  • Au Pair adayına Au Pair Amerika başvuru evraklarını hazırlaması konusunda yardımcı olmak.
  • Adaya vize başvuru evraklarını hazırlaması konusunda yardımcı olmak.
  • Au Pair adayını konsoloslukta yapılacak olan Au Pair Amerika vize görüşmesine hazırlamak.
  • Adayın online DS 160 formunu doldurmak konusunda yardımcı olmak
  • Online vize randevusunu almak konusunda yardımcı olmak
  • SEVIS ücretini ödemek konusunda yardımcı olmak.
  • Au Pair adayı ile programa katıldığı tarihten programı tamamlayıp döndüğü tarihe kadar ilgilenmek

Programın başarısı seçilecek danışmanlık firmasına bağlıdır. Timoti Au Pair olarak yukarıda belirtiğimiz Au Pair danışmanlık şirketlerinin tüm görevlerini eksiksiz yerine getireceğimizi taahhüt ve garanti ederiz.. Timoti Au Pair danışmalık firması ile ilgili yorumları Google Yorumlarda okuyabilirsiniz.

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*