Au Pair Danışmanlık Şirketleri

Au Pair Danışmanlık Şirketleri

Au Pair Danışmanlık Şirketleri siz au pair adaylarına programla ilgili her türlü bilgiyi en ince ayrıntısına kadar anlatmakla yükümlüdürler.Au Pair Amerika programı oldukça detaylı bir programdır. Au Pair adayına bu detaylar tam olarak en ince ayrıntısına kadar anlatılmazsa ,aday Amerika’ya gidip programa başladığında büyük sorunlar ile karşılaşabilir. Bazı Au Pair Danışmanlık şirketleri programı çok kolay ve toz pembe olarak anlatmaktadırlar. Buda adayları yanıltmakta ve karşılaşacakları zorluklar ve problemler karşısında çaresiz kalmalarına neden olmaktadır. Her programda olduğu gibi Au Pair Amerika Programınında kendine göre zorlukları vardır. Önemli olan Au Pair danışmanlık şirketleri tarafından adayın meydana gelebilecek zorluk ve problemlere karşı uyarılmasıdır. Bu tür durumların yaşanması durumunda neler yapılması gerektiğini bilen aday hiç zorlanmadan , panik olmadan ve hayal kırıklığı yaşamadan bu problem ve zorlukların üstesinden gelebilecektir.

Au Pair Amerika Programında yaşanabilecek zorluklar :

Programda yaşanabilecek zorlukların en başında Amerika’ya ve Amerikan yaşam tarzına adaptasyon zorluğu gelmektedir. Dil , Din , kültür farklılıkları bu adaptasyonu zorlaştırmaktadır. Adaydan adaya bu adaptasyon süreci değişmektedir. Kimi aday programa çok kolay adapte olurken , kimi adayda oldukça zor adapte olabilmektedir. Malesef hiç adapte olamayıp geri dönmek zorunda kalan adaylarda olmaktadır. İşte tam bu sebeptendir ki Au Pair Amerika danışmanlık şirketleri Au Pair adaylarını programa katılmadan önce bu tür zorluklara karşı çok iyi hazırlamalıdırlar. Adaptasyon zorluğunun haricinde aileye ,çocuklara , çevreye , iklim şartlarına , trafiğe , yemek kültürüne alışmakta yaşanacak zorluklar program zorlukları arasında sayılabilir. Çocuklar bazen au pair adayını zorlayabilirler. Çocukları kazanmakta au pair adayları zaman zaman zorluklar yaşayabilmektedirler. Unutulmamalıdır ki aile için en önemli şey en değerli varlıkları olan çocuklarının mutluluğudur. Çocukları kazanıp kendisini sevdiremeyen adaylar programda çok daha fazla zorlanırlar.

Au Pair Danışmanlık Şirketlerinin Görevleri :

  • Au Pair adaylarına programı en ince detaylarına kadar anlatmak
  • Au pair adayının programa uygunluğunu kontrol etmek
  • Au Pair adayına Au Pair Amerika başvuru evraklarını hazırlaması konusunda yardımcı olmak.
  • Au Pair adayına vize başvuru evraklarını hazırlaması konusunda yardımcı olmak.
  • Au Pair adayını konsoloslukta yapılacak olan Au Pair Amerika vize görüşmesine hazırlamak.
  • Au Pair adayının online DS 160 formunu doldurmak , online randevusunu almak ve SEVIS ücretini ödemek konusunda yardımcı olmak.
  • Au Pair adayının programa katıldığı tarihten programı tamamlayıp döbdüğü tarihe ladr her türlü problemi ile ilgilenmek

Timori Au Pair olarak yukarıda belirtiğimiz Au Pair danışmanlık şirketlerinin tüm görevlerini eksiksiz yerine getireceğimizi taahhüt ve garanti ederiz..

Au Pair hakkında 54 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*