Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri

Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri
Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri

Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri diğer birçok yurtdışı eğitim programlarına göre çok düşüktür. Yurtdışında Eğitim aldığınız süreyi göz önünde bulundurursak ( 52 hafta baz alırsak ) ödenen Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri yaklaşık olarak diğer yurtdışı eğitim programlarının ( dil kursları ) 1/30 kadardır. Bunun nedeni ise Au Pairlerin Amerikalı ailelerin yanında çalışarak yeme , içme ve konaklama ücreti için herhangi bir masraf yapmamalarıdır. Hatta Au Pairler Amerikalı ailelerden aldıkları haftalık cep harçlıklarının bir kısmını biriktirmeleri durumunda program için hiç bir ücret ödememiş gibi olurlar. Haftalık 195 Dolar cep harçlığı alındığını var sayarsak senelik yaklaşık 10.140 Dolar gibi bir para kazanılması mümkündür. Yani Yurtdışı dil eğitiminizi Au Pair Amerika Programı ile bedavaya getirebilirsiniz. Buda bu programı çok cazip kılmaktadır. Tüm dünyadan her yıl yüzlerce genç bu program sayesinde İngilizcelerini geliştirmektedirler.

Au Pair Amerika Başvuru Ücretleri Nelerdir ?

  • Au Pair Amerika Acentalarının Aldığı Organizasyon Ücreti
  • Au Pair Adayının Pasaport Ücreti
  • Au Pair Adayının Vize Ücreti
  • Au Pair Adayının SEVIS Ücreti

Yukarda belirtiğimiz Au Pair Amerika Programına katılmak için ödeyeceğiniz ücretlerin haricinde bazı ufak tefek masraflarınızda olacaktır. Bu masrafların arasında sağlık raporu için yapacağınız masrafınızı sayabiliriz mesela.

Pasaport ücretleri süreye göre değişmek ile birlikte genelde 10 Yıllık çıkartılmaktadır ve bunun ücreti cüzdan bedeli ile birlikte 2019 yılı için 945 TL dir. Güncel pasaport ücretlerini Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sitesinden takip edebilirsiniz.

Au Pair Amerika J1 Vizesi Ücreti 160 $ dır. Güncel vize ücretlerini Amerikan Başkonsolosluğu web sitesinden takip edebilirsiniz.

Au Pair Amerika SEVIS ücreti 35 $ dır.

Timoti Au Pair Organizasyon Ücretimiz 1000 $ dır. Tüm ödemeleriniz konusunda Timoti Au Pair olarak bizler yardımcı olmaktayız. Yukarda saydığımız ödemelerin haricinde yanınıza belli bir miktarda cep harçlığı almanızda fayda vardır. Her ne kadar Amerikalı aile tüm masraflarınızı karşılayacak olsada , gider gitmez ilk haftalığınızı alana kadar özel ihtiyaçlarınız için belli bir miktara ihtiyacınız olacaktır.

Au Pair Amerika Programına katılan tüm adaylara Amerika’ya gidiş-dönüş uçak bileti ,sağlık sigortası ve program oryantasyon eğitimi ÜCRETSİZ olarak verilir. Ayrıca Au Pair Amerika Vize Danışmanlık hizmetimizde ÜCRETSİZDİR. Ayrıca tüm adaylarımıza dünyaca ünlü Renzulli Learning Eğitim sitesine bir yıllık abonelik hediye edilmektedir.

Yılların Deneyimi ve Güveni Timoti Au Pair . Bizleri aramadan karar vermeyin !!!