Au Pair Amerika Başvuru Şartları

Au Pair Amerika Başvuru Şartları

Au Pair Amerika Başvuru Şartları aşağıda  maddeler halinde belirtilmiştir. Tercih sebebidir olarak belirtilmişlerin haricindeki tüm maddeleri adaylar sağlamak zorundadırlar.İlk iki madde Au Pair Amerika vize şartıdır.

 • 18 -26 Yaş Grubunda Olmak
 • Bekar Olmak
 • Üniversite Mezunu Olmak ( Tercih Sebebidir )
 • Sürücü Belgesine Sahip Olmak ( İyi Derecede Araba Kullanmak )
 • İyi Derecede İngilizce Bilmek ( Intermediate  tercihen Upper- Intermediate ) İngilizce testimizi yaparak seviyenizi belirleyin. İngilizce testimizi yapmak için Test Linkimizi tıklayınız
 • Sigara İçmemek
 • Amerika’da En Az 12 Ay Kalabilmek
 • Çocuk ( Özelikle Bebek ) Bakım Deneyimine Sahip Olmak
 • Herhangi bir sağlık problemi olmamak. ( Sağlık Raporu istenmektedir )
 • Hayvanları sevmek ve korkmamak
 • Vize alabilecek şartlara sahip olmak. Bu şartları Au Pair Amerika J1 Vizesi makalemizde bulabilirsiniz.
 • Temiz bir sabıka kaydına sahip olmak.
Au Pair Amerika Başvuru Şartları

Yukarıdaki Au Pair Amerika başvuru şartlarının sağlanması durumunda programa kabul edilebilmeniz için psikometrik bir teste tabii tutulmanız gerekmektedir. Bu testi geçemeyen adaylar malesef programa kabul edilmezler. Au Pair adayları bu psikometrik testi geçmeleri durumunda Amerikalı Au Pair şirketimiz ile skype üzerinde görüntülü ve sesli bir mülakata tabii tutulurlar. Bu mülakat sonucunda Amerikalı Au Pair şirketimizin onay verdiği adaylar ailelere sunulmak üzere dosya hazırlamaya başlayabilirler. Dosyanın içeriği çok önemlidir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi Au Pair adaylarının hazırlaması gereken evraklar makalemizde bulabilirsiniz.

Au Pair Amerika başvuru şartları arasında yaş aralığı şartı önemlidir.

Amerikalı aileler vasıfları çok iyi olan bir adayı yaşı 28 de olsa kabul edebilirler ama burda olay ailelerin kabul edip etmemesi değil Amerikan hükümetinin koymuş olduğu yaş sınırı kuralıdır. Bu yaş aralığına uymayan adaylar Au Pair Amerika J1 vizesi alamazlar. Yaş konusunda tereddüte yer vermemek için 28 yaşından gün almamış adaylar olarak özetleyebiliriz. Yani 26 yıl 11 aylık olan adaylar Au Pair Amerika Programına başvurabilirler.  Dikkat etmeniz gereken kural vizeye başvurduğunuz gün 28 yaşınızdan gün almamış olmanızdır.Bu sebep ile aile bulunma süreci ve tüm işlemleri göz önünde bulundurursak başvurunuzu en az yaş limitinizden 7 – 8 ay önce yapmanız tavsiye edilir. Dönemlere göre ve adaydan adaya değişmek ile birlikte aile bulunma süreleri 3 – 4 aydan az olmamaktadır. Ayrıca Au Pair Amerika başvuru koşullarını sağlayan her adaya aile % 100 bulunur demek yanlış olur. Bu programda tüm dünyadan rekabet oldukça yüksektir. Program standart koşulların yanında adayın artı özeliklere sahip olması aile bulunmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Au Pair Amerika programı hakkında aklınıza takılan her konuyu Au Pair Amerika ana sayfamızda bulacağınızdan eminiz ama yinede aklınıza takılan sorular için bizler ile iletişim sayfamızdan temasa geçmekten lütfen çekinmeyin. Ayrıca sayfamızdaki Canlı Müşteri Hizmetleri kanalı ile de bize sorularınızı iletebilirsiniz. Bu Programın başarısı siz Au Pair adaylarının program hakkında en ince detaya kadar bilgilendirilmesinden geçmektedir. Timoti Au Pair olarak adaylarımızı en ince detaya kadar bilgilendirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki Au Pair Amerika Formumuzu doldurarak programa katılmak için ilk adımınızı atabilirsiniz. Formu elimize ulaşan adaylarımıza en kısa sürede geri dönüş yapmaktayız.

Au Pair Amerika Başvuru Formu :