Au Pair Amerika Acenteleri

Au Pair Amerika Acentaları

Au Pair Amerika Acenteleri İstanbul Merkezli olanlar arasında 1989 yılında kurulan Timoti Au Pair Acentesi Türkiye’nin en eski  Au Pair Acentesi olarak ilk sırada yer almaktadır. Yıllardır siz Au Pair adaylarına kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Yılların verdiği deneyim sayesinde Au Pairlerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Au Pairlerimiz ile gidene kadar değil programı tamamlayıp dönene kadar ilgilenmekteyiz. İnternetin , cep telefonlarının , sosyal medyanın olmadığı yıllarda kurduğumuz firmamız, verdiği hizmet kalitesi ile kulaktan kulağa yayılmıştır. Sektörün en bilinen , en tanınan ve en güvenilen firması olmayı başarmıştır. Au Pair Amerika Acenteleri sıralamasında en yukarıdaki yerini her zaman korumuştur aynı zamanda Avrupa’ya au pair gönderen ilk firma olmuştur. Özellikle Almanya Au Pair programında Türkiye’nin lider acentesi olmuştur. Ayrıca Hollanda’ya au pair gönderen ilk ve tek firmadır. Diğer Avrupa ülkelerindeki Au Pair programları için çalışmalarımız devam etmektedir. İngiltere Au pair programı ile gelişmeleri instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sektörde hep ilklere imza atmış olan firmamız kurulduğu yıllarda pek de bilinmeyen Au Pair Programlarını tanıtmak için yine sektörde bir ilk olan au pair seminerleri düzenlemiştir. Bu seminerler sayesinde yüzlerce gencimiz au pairlik programı ile tanışmış ve yine bu sayede yurt dışı eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmüşlerdir. Şimdi ise Au Pair adayları Au Pair Amerika ile ilgili tüm detayları web sitemizde bulabilmektedirler. İlk yıllarda gönderdiğimiz birçok  Au Pairimizle iletişimimiz bugünde hala sürmektedir. Au Pairlerimizin bizlere gönderdikleri resimleri ve mektupları ve posta kartlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca Google da giden Au Pairlerimizin yaptıkları yorumları bulabilirsiniz.. Aynı zamanda sosyal medyada da bizler ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz.

Basında Timoti Yurt Dışı Eğitim :

Ayrıca 90 lı yıllarda basında çıkan Timoti ile ilgili olan haberleri web sayfamızda takip edebilirsiniz. Sektörünün lideri olan firmamız ile basın kuruluşları ,gazeteler ve dergiler haber yapmak için iletişime geçmişleridr. Türk gençliğine Au Pair programını tanıtmak için sayı dizileri hazırlamışlardır. Au Pair adayları bu haberlerin çıktığı günlerde telefonlarımız kitlenmiştir. Au Pair programına çok büyük bir ilgi oluşmuştur. İnternetin olmadığı 90 lı yıllarda yazılı basın Au Pair Amerika program tanıtımı için tek yoldu. Bu basın kuruluşları kişileri yanlış yönlendirmemek adına sektörün en eski ve en güvenilir firması olarak biz Timoti Au Pair Acentesini seçmiş ve bizimle haber yaparak bu programı tanıtmayı tercih etmişlerdir böylelikle bu tanıtımlar sayesinde Au Pair programı bugün ki popüleritesine kavuşmuştur. Artık günümüzde yazılı basın yerini sosyal medyaya bıraktığından dolayı bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Au Pair Amerika Acenteleri Seçimi Hakkında:

Au Pair Amerika Acenteleri arasında seçim yaparken siz Au Pair adaylarına büyük görevler düşmektedir. Çünkü yanlış acente seçimi ile yola çıkmak sizi sonu hüsran ile sonuçlanacak bir maceradan öteye götürmeyecektir. Au Pair Amerika hayallerinize başlamadan veda etmek istemiyorsanız yılların deneyimi ve güveni Timoti Au Pair ile görüşmeden karar vermeyin. Ücret politikalarımız hakkında bilgi almak için ücretler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Timoti Au Pair hakkındaki yorumları okumak için Google da Timoti Yurtdışı Eğitim yazmanız yeterli olacaktır. Tüm yorumlar yurt dışı eğitime bizimle giden kişilere aittir. Hedefi tam on ikiden vurmak için Timoti Au Pair ile hemen iletişime geçin.

Not : Covid-19 nedeniyle Au Pair başvuruları geçici olarak online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle mülakatlar whatsapp üzerinde yapılmaktadır. Ofisimizde görüşmek isteyen adaylar ancak HES kodu göndermek suretiyle görüşmeye kabul edilmektedirler.

Tarihçemiz

Bizi bizle gidenlere sorun !!!