Au Pair Amerika Vizesi

Amerika J1 Vizesi

Au Pair Amerika Vizesi bir çok adayın korkulu rüyası olmuştur. Amerika’ya Au Pair olarak gidebilmek için gerekli olan Au Pair Amerika Vizesi başvurusu deneyimli ve konusunda tecrübeli bir acenta ile yapıldığında korkulduğu kadar zor bir başvuru olmamaktadır. Önemli olan Acentanın doğru seçilmesidir. Deneyimsiz bir acenta ile vize reddi almak kuvvetle muhtemeldir. Onca emek , masraf boşa gidecektir. Madden ve manen zarar büyük olacaktır. Maddiyat geri gelse de vize reddi almak psikolojik olarak adayların kendilerini kötü hissetmelerine ve daha sonraki başvurularında sorun yaşamalarına neden olacaktır. Au Pairlerin vize reddi alması au pairler kadar Amerikalı aileyi de zor durumda bırakacaktır. Haftalarca uğraşarak final aşamasına geldikleri au pairlerinin vize reddi ile gelemeyeceğini son anda öğrenen Amerikalı aileler büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak ve bir daha Türk Au Pair alma riskine girmeyeceklerdir. Kulaktan kulağa Amerikalı aileler arasında Türk Au Pairler çok zor vize alıyor söylentileri yayılmaya başlayacak buda Türk Au Pairlere olan talebi giderek azaltacaktır.

Au Pair Amerika Vizesi kolay alınabilir mi ?

Au Pair Amerika vizesi gerekli evrakların eksiksiz hazırlaması ve deneyimli bir acentanında adayı doğru yönlendirmesiyle kolaylıkla alınabilecek bir vize türüdür. Adayların büyük finansal güç göstermesi gerekmemektedir. Yani vize başvurusunda kabarık banka cüzdanları beyan etmenize gerek yoktur. Zaten Au Pair Amerika Programı adayların program süresince gidiş – dönüş uçak biletleri dahil her türlü yeme – içme – konaklama gibi zorunlu masraflarını karşılamaktadır. Buna ek olarak Aileler adayların şahsi harcamaları içinde haftalık 195,75$ cep harçlığıda vermektedirler. Au Pair Amerika vizesindeki en kritik noktalardan biri vizede vize memuru ile yapılacak olan mülakattır. Bütün evraklarınız tamam olsa bile mülakatta yapacağınız bir hata vize reddi almanıza neden olacaktır. İşte tam bu noktada başvuru yapmış olduğunuz au pair acentanızın önemi devreye girmektedir. Acentanız deneyimli , konusunda tecrübeli bir acenta ise sizleri Amerikan Konsolosluğundaki yapacağınız vize görüşmesine çok iyi hazırlayacaktır. Vize görüşmesine iyi hazırlanmış bir aday vize memurunun karşısında heycanlanmadan, sorulan sorulara kısa , net tatminkar cevaplar vermek suretiyle vizesini kolaylıkla alacaktır. Au Pair Amerika vize görüşmesi için adaylarımızı en ince ayrıntısına kadar hazırlamaktayız.

Vize evrakları arasındaki en önemli evraklardan biri olan DS-2019 formunuzu vizeye gitmeden önce çok dikkatlice kontrol etmelisiniz. Eğer bir hata varsa bunu Amerika’daki sponsor au pair acentanıza yada Türkiye’de başvuru yaptığınız Au Pair acentanıza bildirmek suretiyle DS-2019 formunuzu düzelttiriniz. DS-2019 formunuzda hata olması halinde vize reddi alacağınız aklınızdan çıkartmayınız.

Timoti Au Pair olarak 1989 ‘dan beri Au Pair adaylarımızı vizeye en iyi şekilde hazırlamaktayız. Vize danışmanlık hizmetlerimiz ÜCRETSİZDİR.

Yılların deneyimi ve Güveni Timoti Au Pair

İngiltere'de Au Pairlik
1989’dan Günümüze
Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

1 yorum

3 geri izleme / bildirim

  1. Au Pair DS-2019 Formu Nedir ? DS-2019 hakkında bilmeniz gerekenler
  2. Amerika'da Bebek Bakıcılığı İlanları hakkında bilmeniz gereken detaylar
  3. AuPair Amerika hakkında - akılınıza takılan tüm soruların cevabı bu sitede

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*