Au Pair Amerika Yorumları

Au Pair Amerika Yorumları
Au Pair Amerika

Au Pair Amerika yorumları siz Au Pair adayları için klavuz niteliği taşımaktadır. Bu yorumlar sayesinde sizler Au-Pair Amerika Programı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama malesef her konuda olduğu gibi Au Pair Amerika yorumları konusunda da bilgi kirliliği olabilir. Bu kirlilikten olumsuz etkilenmemek için çok dikkatli olmalısınız. Bu yorumların bazıları program karşıtı kişi yada kuruluşlar tarafından kasten olumsuz olarak yazılmış olabilir. Programdan kendi hatası yüzünden ( çocuklara kötü davranmak , sorumsuz davranışlarda bulunmak , trafik kazasında % 100 kusurlu olmak gibi ) ayrılmak zorunda kalanlar birazda intikam almak duygusuyla Au Pair Amerika Programı hakkında kötü yorumlarda bulunabilirler. Yada Au Pair Amerika Programını kendi organize ettikleri programa rakip olarak görenlerde program hakkında kasten kötü yorumlar yazabilirler. Gerçek ile bu kurgulanmış düzmece yorumları birbirinden ayırt etmek çok önemlidir.

Au Pair Amerika Yorumları hakkında yazılanları nerde bulabilirim ?

Birçok forum sitelerinde , bloglarda , yurtdışı eğitim acentalarının sayfalarında bu yorumlara ulaşabilirsiniz. Önemli olan yukarıda bahsettiğimiz konuya dikkat ederek bu yorumların hangilerinin doğru hangilerinin düzmece olduğunu ayırt edebilmenizdir. Bu yorumların hangisinin doğru hangisinin düzmece olduğunu anlamak pek kolay olmayabilir. Bu sebep ile güvendiğiniz forum siteleri , bloglar yada acentalar haricinde söylenenlere pek itibar etmeyiniz. Esasında en sağlıklısı şahsen tanıdığınız bildiğiniz Amerika Au Pair programına katılmış bir kişiden bu yorumları dinlemeniz olacaktır. Tabi ki böyle kişileri de her zaman bulmak kolay olmayabilir. Bu yorumlar size olumlu yada olumsuz bir fikir verse de siz kendi düşünceleriniz her zaman ön planda tutmalısınız. Çünkü bu yorumlar kişisel yorumlardır yani o kişiye özgü , o kişinin karakterine göre yazılmış yorumlar olacaktır. O yorumu yazan kişi için olumsuz olan bir konu yada detay sizin için pek de olumsuz olmayabilir. Çünkü bazen bu yorumları yazan adaylar o an ki ruh halleriyle yazmaktadırlar ve objektif yazamamaktadırlar.

Au Pair Amerika programının çok uzun yıllardır yapıldığını düşünecek olursak , olumlu yanlarının olumsuz yanlarından daha fazla olduğu aşikardır. Aksi taktirde bu kadar uzun yıllardır devam eden bir program olamazdı.

Önemli olan programa katılmadan önce programı çok iyi araştırmak , en ince detaylarına kadar öğrenmektir. Sadece toz pembe taraflarını görerek değil olumlu ve olumsuz tüm yönlerini görerek karar vermektir. Ancak bu şekilde hayal kırıklıkları en aza indirilebilir. Burada seçeceğiniz  au pair acentasının da payı büyük olacaktır. Yılların deneyimi ve güveni olarak Timoti Au Pair politika olarak dürüstlük ve şeffaflığı benimsemiştir. Au Pair adaylarımıza programın sadece toz pembe taraflarını değil tüm artı ve eksilerini anlatmaktayız. Böylelikle au pair adayları bilinçli bir şekilde karar verebilmektedirler. Sadece toz pembe yönleri anlatılarak programa katılan adayların Amerika’da programa başladıktan sonra karşılaşabilecekleri küçük olumsuzluklar karşısında bile hayal kırıklığı yaşayabilmektedirler.

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

1 geri izleme / bildirim

  1. Au Pair Yorumları - Au Pair Amerika hakkında bilmek istedikleriniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*