Au Pair Yorumları

Au Pair Yorumları

Au Pair Yorumları makalemizde bizimle Au Pair Programına katılmış adaylarımızın yorumlarına yer vermekteyiz.

Eda Ç.  :

2011 Yılında, Erkan abi ve Timoti Yurtdışı Eğitim aracılığı ile Au Pair olarak Amerika’nın Illinois eyaletine geldim. Ilk başlarda yaşadığım ufak tefek sorunlarda, Erkan abi uzakta da olsa desteğini hiç esirgemedi. Geçmişe dönsem, yine Timoti Yurtdışı Eğitim aracılığı ile Au Pair olarak Amerika’ya gelmek isterdim. Bana yaşattığı bu mükemmel tecrübeden dolayı minnettarım. Au Pairlik sürecinde tanıştığım başka şirketler aracılığıyla gelmiş Au Pairlerin, şirketleri ile yaşadığı sorunları duydukça; Erkan abi ve Timoti’yi seçmiş olmanın mutluluğunu yaşadım. Buarada, Amerikan vatandaşı olarak hala Illinois de yaşıyorum… Fırsatlar ülkesi… Timoti Yurtdışı Eğitimi tercih ederek, en doğru kararı aldiginizi düşünüyorum. Bol şans!  

Nazife :  

Yurt dışında eğitim almak, Au pair olmak gibi planlarınız varsa, Timoti Yurt Dışı Eğitimden danışmanlık almanızı öneririm.İstanbul’daki danışmanlık firmalarıyla görüştüğümde bana en samimi ve tecrübeli Timoti gelmişti. Son derece profesyonel ve işini titizlikle yapan çalışanlar var ekipte.Erkan bey’in aklıma takılan her soruyu bıkmadan usanmadan cevaplaması ve her konuda yardımcı olma çabası Timoti’yi seçerek ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösteriyor.İşini severek ve layıkıyla yapan insanların olduğu özel bir danışmalık firması bence Timoti. Bu yüzden aklınızdaki soruların cevaplarını yanıtlamaktan çekinmeyecek ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak Erkan bey’le iletişime geçin derim.

Begüm E.  :

Yurt dışına çıkma kararı aldığım dönem birden fazla acenta kurum kuruluş ile görüştüm fakat tercihim Timoti oldu.Erkan Bey öncelikle bir abi olup olumlu olumsuz her seçenegi sunarak beni doğru bir şekilde hazırladı. Londra ya geldikten sonra ise yaşadığım sıkıntılarımı çözmemde yardımci oldu. İşini hakkı ile yapan sizi müşteri olarak değil birey olarak kazanmayı hedeflemiş güven ile tercih edebileceginiz bir eğitim danışmanlık şirketidir.Hersey icin yine yeniden teşekkürler. Sevgiler..    

Amerika Au Pair Yorumları

Eda Ç.:

Önce bir hayaldi benim için… olması imkansız diye düşündüğüm, düşünmemeye çalıştığım bir HAYALdi işte!!! takii Erkan Abi yani TİMOTİ ile tanışana kadar…evrakları hazırlama sürecinde; geceleri Amerika’daki hayatımın hayalini kurup,sabah da ilk işim Erkan Abi yi aramak oldu 🙂 onu arayınca kendimi Amerika’da hissediyordum.. GÜVEN,DESTEK,HEYECAN veriyordu 🙂 her konuda YARDIMCI olan kurucusu Erkan abi ile, SIRTINIZI HUZURLA yaslayabileceğiniz mükemmel bi yer TİMOTİ!!! HAYALİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREN ve yanınızda varlığını hissettiğiniz yer TİMOTİ!!! Chcago da yım, burada hayat hayalini kurduğumdan da heyecanlı.. Huzur dolu yaşam… eğlenceli dolu dolu geçeen ve hergünün ayrı bi zevkle yaşandığı yer burası!! eğer EĞLENCE,MUTLULUK,HUZUR,GÜVEN,DOSTLUK ve tabiki HAYALİNİZ GERÇEK OLSUN İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ.. hemen irtibata geçin TİMOTİ nin farkını YAŞAMALISINIZ!!! CHICAGO dan kucak dolusu SEVGİLER.. (ERKAN ABİİ sen HARİKASIN bunu bil :))

Burcu :

Bir varmış bir yokmuş,yakın zamanların birinde Amerika’da kalabalık ve mutlu bir aile yaşarmış?? Bu ailede eksik tek bir şey varmış…Ben!!! Bugüne kadar kendime daha büyük bir kıyak yapmamıştım doğrusu. Oyalanmayın, ertelemeyin,harekete geçin! Tabi ki Erkan Bey ile iletişime geçin.Torunlarınıza anlatacak yüzlerce hikayeniz olacak!! Ve Timoti’yi seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.Come on guys, have fun seriously!!!))

Belgin T. :

Au Pair Yorumları

Bütün yemekleri beş dakikada hazirlayabilmek ; kendinizi gün içerisinde sürekli good job derken bulmak ; sokakta hiç tanimadiginiz insanlarla selamlaşmak ; sohbet etmek, her yere arabayla gitmek; park derdi nedir bilmemek; paralel park etmek zorunda kalmamak ve bir saatlik yolun bile artık uzak olmadığını düşünmek ; Dora ; Thomas ve diger kitap kahramanlarını hayatınıza sokmak; unuttuğunuz masalları tekrar hatırlamak, kazandığınız parayla sadece alışveriş yapmak, gezmek tozmak, road tripler planlamak istiyorsanız…Amerika da au pair olmayı düşünebilirsiniz. Tabi adımlarınızı saglam basmak, güven duymak istiyorsanız Timoti güvencesini de arkanıza almayı unutmayın.

Yukarıda Au Pairlerimizden bazılarının yorumlarına yer verdik. Daha birçok yorum okumak isterseniz Google İşletmem sayfamızdaki yorumlar bölümünden okuyabilirsiniz.

Au Pair Yorumları hakkında nelere dikkat etmelisiniz ?

Au Pair Yorumları hakkında dikkat edilmesi gereken noktalara daha önce yazdığımız Au Pair Amerika Deneyimleri ve Au Pair Amerika Yorumları makalelerimizde değinmiştik.

Sizde Au Pair Amerika Programına yılların deneyimi Timoti Au Pair ile katılın Program hakkında güzel yorularınızı sizden sonra au pair olmayı düşünen adaylara ışık tutması açısından sitemizde paylaşın.

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*