Au Pair Amerika Deneyimleri

Au Pair Amerika Deneyimleri

Au Pair Amerika Deneyimleri siz Au Pair Amerika Programına katılacak adaylar için bir klavuz niteliği taşımaktadır. 29 Yıldır Au Pair Programlarını başarı ile sürdüren Timoti Au Pair ile Au Pairlik yapan yüzlerce Au Pairimizden aldığımız övgü dolu mesajlar bizleri sürekli motive etmiş ve işimizi çok daha güvenle ve istekle yapmamızı sağlamıştır. Au Pairlerimizin  Google İşletmem sayfamıza  yazdıkları bizlere hep doğru işler yaptığımızı kanıtlamıştır. Au Pairlerimizden aldığımız bu güçle 30 Yıldır kesintisiz siz Au Pairlerimize hizmet vermekteyiz. 

Au Pair Amerika Deneyimlerini sizler ile paylaşan Au Pairlerimize öncelikle teşekkür etmek isteriz. Onların yaşadıklarını sizlere aktarmaları sayesinde sizler Au Pair Amerika Programına katılmadan önce program hakkında en ince detaya kadar bilgi sahibi olmaktasınız. Yaşanabilecek zorluklar ve problemler hakkında Au Pair Amerika Deneyimleri sayesinde bilgi sahibi olmanız önemlidir. Au Pair Amerika Deneyimleri siz Au Pair Amerika adaylarına  çıkabilecek problemlere ve zorluklara önceden hazırlanma ve çözüm üretme fırsatını  sağlamaktadır. Önceden hazırlıklı olmanız bu tür olası problem ve zorluklar karşısında paniklemeden problemleri çözme ve zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Au Pair Amerika Deneyimleri

Au Pair Ameriak Deneyimleri

Unutmayın ki farklı bir ülkede, farklı dil,din ve kültürden bir ailenin yanında kendi ülkenizden ve ailenizden uzak olmanın zorlukları olacaktır. Önemli olan bu düzene kendinizi adapte edebilmek ve zorlukların üstesinden gelebilmektir. Bu zorlukları yaşamış ve kendi deneyimlerini sizlere aktaran au pairlerimiz sayesinde çok daha rahat bir şekilde bu zorlukların üstesinden geleceğinize eminiz. Tabii kide bu adaydan adaya değişen bir süreçtir. Kimi aday hiç zorluk çekmeden programa adapte olurken , kimi aday bu adaptasyon sürecinde zorlanabilmektedir. Bu süreç birazda adayın karakterine ve kişiliğine bağlıdır. Zorluklar karşısında yılmayan , problemler karşısında kolay çözüm üretebilen adaylar bu adaptasyon sürecini çok daha kolay atlatabilmektedirler. Au Pair Amerika Programına katılmadan önce programı iyi araştırmalı ve bu programın size uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Aksi taktirde Programa katıldıktan sonra hayal kırıklığı yaşayarak programı yarıda bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hem sizin için hemde Amerikalı aile için oldukça üzücü olmaktadır.

Bizler Timoti Au Pair Acentası olarak siz Au Pairlerimizin Au Pair Amerika Programı sürecinde başından sonuna kadar yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Au Pair Amerika Programına gönderdiğimiz ve mutlu dönen her Au Pairin bizlere iyi birer referans olacağının bilincindeyiz..

1989’dan Günümüze Timoti Au Pair . Bizi bizle gidenlere sormadan acentanıza karar vermeyin.

İngiltere'de Au Pairlik
1989’dan Günümüze

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

1 geri izleme / bildirim

  1. Au Pair Yorumları - Au Pair Amerika hakkında bilmek istedikleriniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*