Au Pair Amerika Forum

Au Pair Amerika Forum

Au Pair Amerika Forum siteleri Au Pair Amerika Programı hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin en çok ziyaret ettiği siteler arasında yer almaktadır. Ama bu sitelerden ne kadar doğru bilgiler alınabilir orası tartışma götürür bir konudur. Sanal alemde yazılan bazı yorumlara çok dikkat etmelisiniz. Özelikle yabancı forum sitelerinde dolandırıcılık olayları çok olmaktadır. Sahte isimle açılan hesaplardan yönlendirmeler yapılmak suretiyle Au Pair Amerika forum sitelerinden bilgi edinmeye çalışan adayları tuzağa düşürmekte ve dolandırmaktadırlar. Emin olmadığınız kişilere kesinlikle iletişim bilgilerinizi vermeyiniz.

Unutmayınız ki Au Pair Amerika vizesi alabilmenizin tek yolu Amerikan hükümetinin onay verdiği Au Pair Amerika acentalarından birinin düzenlediği DS-2019 formuna sahip olmanızdır. Bu formada ancak yetkili bir acenta kanalı ile aile bulursanız sahip olabilirsiniz. Bu form hakkındaki geniş bilgiyi Au Pair DS-2019 Formu başlıklı makalemizde bulabilirsiniz.

Au Pair Amerika forum sitelerinde nelere dikkat etmelisiniz ?

Bu forum sitelerini sadece daha önce au pairlik yapmış au pairlerin program hakkındaki deneyimlerini öğrenmek için kullanmanızda fayda vardır. Aile bulmak yada Acente seçmek için bu sitelerden faydalanmak pek doğru ve olumlu sonuçlar vermeyebilir. Ayrıca bu yorumlara da fazla itibar etmeyiniz. Çünkü sanal ortamda yazılmış bu yorumların doğruluğundan emin olamazsınız. Ben şu ajans ile gittim çok memnun kaldım gibi yazıların büyük çoğunluğu o ajans tarafından yapılan yönlendirme tarzında yazılar olabilir. Yada Şu ajans kötü gibi yazılar da rakip ajansların karalamak için yazdıkları yorumlar olabilir. Bu sebeptendir ki yüzde yüz gerçekliğini doğrulayamadığınız yorumlara inanmayın. Yorum yapan kişiler ile özelden temasa geçin Mümkünse telefon ile görüşün. Kesinlikle aile gibi yazmış olanlardan uzak durun . Aileler forum sitelerinde yazmaz. Çünkü onlarda lisanslı Amerikalı bir acente olmadan au pair alamayacaklarını bilirler.

Amerikalı bir aile neden bir forum sitesinden Au Pair arasın ? Bu soruyu kendinize sorduğunuzda mantıklı bir cevap bulmakta zorlanırsınız. Çocuklarınızı , evinizi , değerli varlıklarınızı emanet edeceğiz bir kişiyi sanal alemde forum sitelerinden mi arayıp bulmayı yoksa bütün referans kontrolleri yapılmış , bir çok mülakattan geçmiş Amerikan hükümeti tarafından kontrol edilip lisanslandırılmış bir acenteden mı bulmayı tercih edersiniz ? İşte bu sorunun cevabına göre siz karar verin hangisinin daha mantıklı bir yaklaşım olduğunu.

Au Pair Amerika forum sitelerinde genelde Au Pair Amerika programına katılmayı düşünen ama program hakkında kafasında soru işaretleri olan adaylar bu sorulara cevap aramaktadırlar. Timoti Au Pair olarak program hakkında kafanızdaki bütün sorulara cevap vermek için buradayız. Sitemizdeki canlı destek yada whatsapp hattımız ile bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Amerika’daki yerel temsilcilerimiz de sizlere destek vermek için hazır bulunmaktadırlar.

Yılların deneyimi ve güveni Timti Au Pair her zaman yanınızda.. Bizleri aramadan karar vermeyin. Timoti Au Pair hakkındaki gerçek yorumları Google Yorumlarda bulabilirsiniz. Bizi bizle gidenlere sorun. 33 Yıllık Deneyim ve Güven…

Au Pair Amerika Forum
1989’dan Günümüze
Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*