Amerika’da Dil Eğitimi ve Çalışma İmkanı.

Amerikada Dil Eğitimi ve Çalışma İmkanı

Amerika’da dil eğitimi ve çalışma imkanı olarak Au Pair Amerika programı en başta sayılabilecek programlar arasında gösterilebilir. Çocuk bakarak hem çalışın hem de dilinizi en ekonomik şekilde geliştirin. İlk bakıldığında sadece kadınlara yönelik olarak düşünülse de , vasıfları yüksek olan erkek adaylarda programa başvurabilirler. Şansları çok yüksek olmasa da bazı Amerikalı Au Pair arayan aileler erkek aday tercih edebilmektedirler. Erkek adaylarda olmazsa olmaz 2 önemli detay vardır. Çok çok iyi bir İngilizce ( B2 upper intermediate ) ve üzeri bir İngilizceye ve de en az 1 – 2 senelik ehliyete ve iyi bir sürücü deneyimine sahip olmak. Bu iki detayın haricinde iyi bir dört yıllık üniversite mezunu olmak , sportif yada müzikal anlamda donanımlı olmak ve daha önce work and travel yada Erasmus gibi yurt dışı programları ile yurt dışında bulunmuş olmakta erkek adaylarda aranan özelikler arasındadır. Erkeklerde hemşireler ve öğretmenler en çok tercih edilen adaylardır.

Amerika’da dil eğitimi ve çalışma imkanı ile hem para kazanın hem dilinizi geliştirin.

Au Pairler senelik yaklaşık 10.000 dolar gibi bir para kazanmaktadırlar. Bu 10.000 Doların haricinde Au pairlerin çalışmalarının karşılığında tüm konaklama masraflarını Amerikalı aile karşılar. Ayrıca Amerikalı aile au pairlerin Amerika’ya gidiş – dönüş uçak biletlerini de karşılar. Amerika’da kaldıkları süreyi kapsayan sağlık ve kaza sigortası ve 500 dolar senelik eğitime katkı payı da Amerikalı ailelerin au pair adaylarına sağladıkları diğer imkanlar arasındadır. Yani kazancınız reel anlamda senelik 25.000 Doları geçmektedir. İşinizin siz Amerika’ya gitmeden hazır olması da sizi birçok belirsizlikten ve riskten korumaktadır. Çocukları seven kişiler için çok güvenli ve ideal bir programdır. Aynı zamanda da çok ekonomik bir programdır. Vize alması en kolay programdır.

Au Pairlik yaparken sürekli aile ile birlikte olacağınız için de İngilizcenizi en iyi şekilde pratik yapabilirsiniz. Bu da İngilizcenizin diğer programlara kıyasla çok daha hızlı gelişmesini sağlayacaktır. Çünkü Au Pair programında kelime hazneniz hiç bir programda olmadığı kadar hızlı gelişecektir. Özelikle çocuklar ile sürekli konuşmak size İngilizcenizi pratik yapma şansı verecektir. Bir dili en iyi öğrenmenin yolu sürekli pratik yapmaktır.

Au Pair Amerika programı hakkında tüm detaylar :

Au Pair Amerika programı çok kapsamlı bir programdır. Çok fazla detay içerir . Başvuru şartlarından başvuru evraklarına , Au Pair vizesinden Au Pair acentelerine kadar onlarca merak ettiğiniz konuya web sitemizde ve blog sayfamızda detaylıca değinmeye çalıştık. Blog yazılarımızın çoğu sizleri Au Pair Amerika konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmek üzere hazırlandı. Yine de aklınıza takılan bir çok soru olacağına eminiz. Bunları da sitemizdeki canlı destek yada online whatsapp hattımız ile yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Program için gerekli İngilizceye sahip misiniz ? İngilizcenizi test etmek için sitemizdeki İngilizce seviye belirleme testimizi yapabilirisiniz.

Timoti ile sizde Amerika’da dil eğitimi ve çalışma imkanlarından yararlanmak istiyorsanız hemen bizleri arayın !!!

Amerika'da dil eğitimi ve çalışma imkanı
1989’dan Günümüze

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*