Au Pair Amerika Acenteleri Seçerken

Au Pair Amerika Acentaları Seçerken

Au Pair Amerika Acenteleri Seçerken nelere dikkat edilmelidir ? Belki de Au Pair Amerika Programında sorulması gereken en önemli soru budur. Çünkü yanlış bir acente seçimi ile büyük sorunlar yaşanabilir. Hatta daha programa başlamadan Au Pair Amerika hayallerinize vize reddi alarak veda edebilirsiniz.

Au Pair Amerika Acenteleri Seçerken

Kesinlikle İnternet üzerinden aile au pair eşleştiren sitelerden uzak durun . Birçok dolandırıcılık olayları bu tür sitelerde ilan vermiş kendilerini aile gibi tanıtan dolandırıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir. Özelikle Au Pair Amerika programında arada Amerikan hükümetinin lisans verdiği Au Pair Amerika Acenteleri olmak zorundadır. Bu acentelerinin düzenleyeceği DS-2019 formu olmadan vizeye başvurulması ve vize alınması mümkün değildir. Yani bu sitelerden davetiye göndeririz bu davetiye ile vize alabilirsiniz yada daha kötüsü bize pasaportunuzu ve vize masrafları için para gönderin diyenlerden kesinlikle uzak durun . Bu kişiler kesinlikle ya dolandırıcıdırlar yada gerçekten işi bilmeyen kişilerdir. İşi bilmeyen kişiler olduklarını düşünmek biraz iyimserlik olur . Ama zaten her iki durumda da vize almanız mümkün değildir.

Türkiye’deki Acente Seçimi :

Türkiye’deki acentenizi seçerken nelere dikkat etmelisiniz ? Bu soruda sıkça sorulan sorular arasında en ön sıralarda yerini almaktadır. Hayatınızın 1 yılını hatta belki 2 yılını geçireceğiniz yurt dışındaki bir programa katılırken acentenizi seçmek çok önem teşkil etmektedir. Hiç bir kimse yoğurdum ekşi demez. Bu nedenle doğru acenteyi seçmek ancak siz Au Pair adayların yapacağı titiz araştırmalar sonucunda gerçekleşebilir. Öncelikle kesinlikle au pair acentenizi ofislerinde ziyaret etmelisiniz. Yüz yüze konuşmalar her zaman size bir fikir verecektir. Sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu değişik kaynaklardan teyit etmelisiniz. Bilgi taleplerinize ne kadar kısa sürede geri döndükleri önemlidir. Program üzerindeki hakimiyetleri kendilerine sorduğunuz Au Pair Amerika hakkındaki sorulara verdikleri cevaplardan ne kadar tatmin olup olmadığınız ile doğru orantılıdır.

Timoti Au Pair 1989 günümüze Türkiye’deki Au Pair yerleştirme hizmeti veren en eski Au Pair Acentesidir. Yılların deneyimi ve güveni ile siz au pair adaylarına her zaman en iyi hizmeti vermeye daha uzun yıllar devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Bizle , Amerika’daki yerel temsilcilerimizle ve Amerika’daki Au Pairlerimiz ile görüşmeden Acentenize karar vermeyin..

Au Pair hakkında 53 makale
Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programlarını 1989 dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye'nin en eski Au Pair Acentası

3 geri izleme / bildirim

  1. Amerika'da Çalışarak Dil Eğitimi - Amerika'da Çalışarak Dil Öğrenin
  2. AuPair Amerika hakkında - akılınıza takılan tüm soruların cevabı bu sitede
  3. Amerika'da Au Pair Arayan Aileler - Hangi kanalları kullanırlar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*