Au Pair Amerika Acentaları

Au Pair Amerika Acentaları

Au Pair Amerika Acentaları İstanbul Merkezli olanlar arasında 1989 yılında kurulan Timoti Au Pair Acentası Türkiye’nin en eski  Au Pair Acentası olarak ilk sırada yer almaktadır. Yıllardır siz Au Pair adaylarına kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyim sayesinde Au Pairlerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Au Pairlerimiz ile gidene kadar değil programı tamamlayıp dönene kadar ilgilenmekteyiz. İnternetin , cep telefonlarının , sosyal medyanın olmadığı yıllarda kurduğumuz firmamız verdiği hizmet kalitesi ile kulaktan kulağa yayılmış , sektörün en bilinen , tanınan ve güvenilen firması olmayı başarmıştır. Au Pair Amerika Acentaları sıralamasında en yukarıdaki yerini her zaman korumuştur.

Sektörde hep ilklere imza atmış olan firmamız kurulduğu yıllarda pek de bilinmeyen Au Pair Programlarını tanıtmak için yine sektörde bir ilk olan au pair seminerleri düzenlemiştir. Bu seminerler sayesinde yüzlerce gencimiz au pairlik programı ile tanışmış ve yurt dışı eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmüşlerdir. Şimdi ise Au Pair Amerika ile ilgili tüm detayları web sitemizde bulabilirsiniz. İlk yıllarda gönderdiğimiz birçok  Au Pairimizle iletişimimiz bugün dahi hala sürmektedir. Au Pairlerimizin bizlere gönderdikleri resimleri ve mektupları sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca 90 lı yıllarda basında çıkan Timoti ile ilgili olan haberleri web sayfamızda takip edebilirsiniz. Sektörünün lideri olan firmamız ile o yıllarda önemli basın kuruluşları ,gazeteler ve dergiler haber yapmak için iletişime geçmiş ve Türk gençliğine Au Pair programını tanıtmak için sayı dizileri hazırlamışlardır. Bu haberlerin çıktığı günlerde telefonlarımız kitlenmiş Au Pair programına çok büyük bir ilgi oluşmuştur. İnternetin olmadığı 90 lı yıllarda yazılı basın Au Pair Amerika program tanıtımı için tek yoldu. Bu basın kuruluşları kişileri yanlış yönlendirmemek adına tabii sektörün en eski ve en güvenilir firması olarak biz Timoti Au Pair Acentasını seçmiş ve bizimle haber yaparak bu programı tanıtmayı tercih etmişlerdir. Bu tanıtımlar sayesinde Au Pair programı bugün ki popüleritesine kavuşmuştur.

Au Pair Amerika Acentaları Seçimi Hakkında:

Au Pair Amerika Acentaları arasında seçim yaparken siz Au Pair adaylarına büyük görevler düşmektedir.  Yanlış bir acenta seçimi ile yola çıkmak sizi sonu hüsran ile sonuçlanacak bir macerdan öteye götürmeyecektir. Au Pair Amerika hayallerinize başlamadan veda etmek istemiyorsanız yılların deneyimi ve güveni Timoti Au Pair ile görüşmeden karar vermeyin. Ücret politikalarımız hakkında bilgi almak için ücretler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Timoti Au Pair ile ilgili Google da yapılan yorumları okumak için Google da Timoti Yurtdışı Eğitim yazmanız yeterli olacaktır. Tüm Yorumlar yurtdışı eğitime bizimle giden kişilere aittir.Hedefi tam onikiden vurmak için Timoti Au Pair ile hemen iletişime geçin.

Tarihçemiz

Bizi bizle gidenlere sorun !!!